Okna 2019-11-25T15:50:21+01:00

Okna

W oknach OKNOPLAST umieściliśmy trwałą konstrukcję, dodatki potęgujące wygodę z ich korzystania i design, który tworzy ich oryginalność.

OKNA

W przypadku każdego z rodzaju okien OKNOPLAST korzystamy wyłącznie z projektów stworzonych przez nasz zespół i materiałów, które przeszły wszystkie niezbędne testy i prezentują trwałość z najwyższej półki. W ten sposób oddajemy w ręce naszych Klientów produkt, który spełnia zarówno ich oczekiwania, jak i wymagania ich domu.

Okno PRISMATIC

System powstał z myślą o osobach doceniających klasyczną formę profilu oraz wysokie parametry izolacji termicznej okna. Okna Prismatic wyróżnia węższy o 10 mm profil, co pozwala na zastosowanie większego przeszklenia, co sprawia, że przestrzeń staje się jaśniejsza i bardziej komfortowa.
Najważniejsze zalety:

  • Szeroki zakres grubości możliwych do zastosowania pakietów szybowych, między 24 a 48 mm
  • Dwazaczepy antywłamaniowe
  • Stopniowanie uchyłu FOUR Seasons, które pozwala uchylić skrzydło w sześciu położeniach
Więcej informacji >>

Okno PIXEL

Na płaszczyźnie designu świetnie sprawdzają się okna Pixel. To właśnie podczas ich produkcji skupiliśmy naszą uwagę na stworzeniu oryginalnego, jeszcze bardziej przyjaznego wyglądu. Wyraziliśmy go w szerokich ramach pozbawionych standardowych zaokrągleń i większej powierzchni szyb, która doskonale radzi sobie z przepuszczalnością odpowiedniej ilości światła do wnętrz domu. W każdym z tych elementów, nawet w najmniejszych detalach zauważysz najwyższą dbałość i precyzję. Na korzyść okien Pixel przemawia także fakt, że posiadają ogromną liczbę wybarwień, z których możesz wybrać ten kolor, który lubisz najbardziej i który sprawdzi się w połączeniu z aranżacją Twojego domu.

Więcej informacji >>

Okno PROLUX

Aby nadać wnętrzom domu przejrzystości i odświeżyć nawet najbardziej mroczny kąt salonu, warto zainwestować w okna o większych przeszkleniach. Z tym zadaniem doskonale radzą sobie okna Prolux. W nich umieściliśmy szyby kilkukrotnie większe niż ma się to w przypadku standardowych okien PCV. Co więcej, z atrakcyjniejszymi cechami odporności i przenikalności. Piękno słonecznego dnia w Twoim domu? Z oknami Prolux to jak najbardziej możliwe. Parametr ten spotęgowaliśmy do granic także za sprawą całej konstrukcji, która w tym przypadku jest niezwykle smukła i którą uzupełniają wąski słupek ruchomy i symetryczna, wyprofilowana klamka. Okna Prolux znalazły swoje miejsce zarówno w domach o tradycyjnej zabudowie, jak i tej pasywnej. Czy znajdą również w Twoim?

Więcej informacji >>

Okno WINERGETIC PREMIUM

Koszmarem, który nie schodzi z Twoich powiek są stale rosnące rachunki za prąd lub ogrzewanie? Przypuszczamy, że wina leży po stronie starych i już nieszczelnych okien. Wymień je jak najszybciej! Najlepiej na okna Winergetic Premium, których domeną jest dbałość o zachowanie ciepła we wnętrzu domu i uodpornienie go na zimno dobiegające z zewnątrz. W ich konstrukcji znajdziesz nowoczesne uszczelki typu EDMG, które biją rekordy uznania wśród producentów. Nie bez przyczyny. Do tego dorzuciliśmy nowoczesne okucia, które przekładają się już nie tylko na sam parametr izolacyjności termicznej, ale także na wygodę korzystania z okien. Potrzeba mniejszego nakładu siły przy ich otwieraniu i zamykaniu – to jest to.

Więcej informacji >>

Okno WINERGETIC PREMIIUM PASSIVE

Okna powinny radzić sobie również pod kątem cech antywyważeniowych. Jeśli szukasz więc stolarki, która zapewni Twojemu domowi niekwestionowane bezpieczeństwo, zwróć uwagę na okna Winergetic Premium Passive. To w nich umieściliśmy lepszy od standardowego, bo aż trzykomorowy pakiet szybowy, któremu niestraszne jest ani niekorzystne działanie czynników pogody, ani tym bardziej czasu. Szklaną powierzchnię otoczyliśmy trwałymi, szerokimi ramami, a w konstrukcji tej umieściliśmy także dodatkowe uszczelnienia i okucia antywyważeniowe, których nie pokona nawet najbardziej ambitne działanie włamywacza. Obawiasz się, że ten poziom bezpieczeństwa nie jest przeznaczony dla Twojego domu? Niepotrzebnie! Okna Winergetic Premium Passive sprawdzają się tak samo doskonałe w domach tradycyjnych i nowoczesnych.

Więcej informacji >>

Okno KONCEPT

Czy możliwe jest optymalne połączenie każdej z do tej pory wymienionych cech? Oczywiście. Najlepszym tego przykładem są okna Koncept. To w nich, głównie przy wykorzystaniu autorskich projektów, osiągnęliśmy uniwersalny współczynnik przenikalności cieplnej, izolacyjności akustycznej, ale również cech antywłamaniowych i ilości światła docierającej do wnętrza domu, takiej, której nie spotkasz w oknach pozostałych producentów. Koncept zawierają nie tylko dodatkowe uszczelnienia, ale również okucia, które sprawiają, że do korzystania z okien potrzeba stosunkowo niewielkiego nakładu sił. Design, ciepło, światło i bezpieczeństwo? Z oknami Koncept takie połączenie jest możliwe.

Więcej informacji >>
0
Lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Metrów montażu