Rolety 2017-10-24T15:09:43+02:00

Rolety

Poprawią parametr izolacyjności termicznej, zadbają o ilość światła w domu i zwiększą jego bezpieczeństwo, a wszystko to za sprawą innowacyjnej, przemyślanej budowy opartej na najlepszych materiałach.

ROLETY

Rolety OKNOPLAST nie pełnią wyłącznie roli dodatku. To jeden z najważniejszy elementów zabudowania, który chroni przed stratami cieplnymi, gwarantuje kontrolę nad zbyt intensywnym światłem i uodparnia dom na niekorzystne działanie pogody. Cztery rodzaje rolet OKNOPLAST znajdziesz poniżej, a każdy z nich różniący się między sobą nie tylko wyglądem.

Rolety LUNA

O ochronie domu przed stale uciekającym z niego ciepłem nie decydują wyłącznie okna. Sporo do powiedzenia w tym temacie mają również rolety, a rolety Luna, bo te dziś przed Tobą prezentujemy spisują się w tym doskonale. Dlaczego? Zasługa leży w głównej mierze po stronie materiału, z jakiego zostały wykonane, czyli niezwykle trwałego, wysokogatunkowego aluminium. To właśnie ono sprawia, że rolet Luna nie wzrusza ani wiatr, ani deszcz, ani grad, a tym bardziej nie upływający czas. Parametr izolacyjności termicznej poprawiają także dzięki specjalnemu montażowi – skupionemu przede wszystkim na profilu okiennym będącym ich poszerzeniem. To sprawia, że rolety Luna są niezwykle szczelne. Chronią dom przed utratą ciepła, zyskaniem chłodu, a rachunki za ogrzewanie przed niekontrolowanym wzrostem.

Więcej informacji >>

Rolety SOL EVOLUTION

Rolety to również element wpływający zarówno na estetyką zamontowanych wcześniej okien, jak i całej elewacji budynku. Jeśli tak kwestia jest dla Ciebie równie ważna lub najważniejsza, powinieneś zwrócić uwagę na rolety Sol Evolution. To w trakcie ich produkcji stworzyliśmy zgrabny i niezwykle smukły krój, idealnie odzwierciedlający zarówno światowe trendy, jak i oczekiwania naszych najbardziej wymagających Klientów. Ta stworzona przez nasz zespół konstrukcja idealnie łączy się z dziesiątkami kolorów lamelek, które zebraliśmy w specjalnym katalogu. Minimalistyczna biel, odważna czerwień czy klasyczna czerń? Wybór należy do Ciebie. My zapewniamy produkt, który zapewni niepowtarzalny design i wspomoże nim zarówno okna, jak i cały dom.

Więcej informacji >>

Rolety SOL

O światło w domu trzeba dbać, ale ważne, żeby nie przesadzić. W kontroli ilości światła wpadającej do wnętrza domu pomagają rolety, a na pewno rolety Sol. Idealna, niezwykle trwała konstrukcja oparta na solidnym materiale, jakim jest wysokogatunkowe aluminium. Montaż przeprowadzany na zewnętrznej stronie okien z wykorzystaniem wnęki jaką tworzą w oparciu o mur domu. To właśnie te elementy sprawiają, że rolety Sol są niezwykle szczelne, dzięki czemu, z pomocą pilota (wersja bezprzewodowa) lub przycisku umieszczonego tuż obok rolet (wersja przewodowa) możesz w pełni kontrolować ilość światła we wnętrzu swojego domu, ale nie tylko. To tyczy się również zachowania ciepła w Twoich czterech ścianach i ich ochrony przed nocnymi i zimowymi spadkami temperatury.

Więcej informacji >>

Rolety TERRA

Rolety powinny mieć także co nieco do powiedzenia w kwestii bezpieczeństwa. Tutaj w grę wchodzą rolety Terra, których niezwykle trwała konstrukcja, bo oparta na wysokogatunkowym aluminium radzi sobie zarówno ze szkodliwym działaniem niekorzystnych warunków pogodowych, jak i ewentualnymi próbami włamań. Na korzyść rolet Terra przemawia także montaż przeprowadzany wyłącznie na zewnętrznej części okien, we wnęce między nimi a murem całego domu oraz podwójnie ryflowany profil. Ten decyduje także o designie oferowanym przez rolety Terra, który jest oryginalny i niepowtarzalny. Potrzebujesz połączenia bezpieczeństwa z pięknym wyglądem i trwałością? Powinieneś zwrócić uwagę na rolety Terra w pierwszej kolejności.

Więcej informacji >>
0
Lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Metrów montażu