Drzwi tarasowe 2017-10-24T14:18:17+02:00

Drzwi tarasowe HST i PSK

Dla drzwi tarasowych OKNOPLAST ograniczenia architektoniczne nie istnieją. To nowoczesność, oryginalność i solidność, która opierając się na starannym wykonaniu oferuje nie tylko wygodę, ale również bezpieczeństwo.

DRZWI TARASOWE

Ta architektoniczna wolność, o której piszemy widoczna jest aż w czterech rodzajach drzwi tarasowych, które dziś oddajemy w Twoje ręce. Więcej przestrzeni, światła czy większa wygoda w korzystaniu? Zdecyduj, który parametr jest dla Ciebie najbardziej istotny, a wybór najlepszych drzwi tarasowych nie będzie żadnym problemem, bo w taki właśnie sposób podzieliliśmy naszą bogatą ofertę produktową.

Drzwi tarasowe HST Premium

Odpowiedzią na ciągle zmieniające się trendy w dziedzinie architektury i aranżacji oraz rosnące oczekiwania naszych Klientów są drzwi tarasowe HST Premium. Nazwa ta nie bierze się z przypadku, bo to drzwi tarasowe, które naprawdę oferują to, co najlepsze. Stworzone na bazie autorskich projektów, w oparciu o niezwykle trwałą konstrukcję, umożliwiającą osiągnięcie aż 6,5-metrowego wyjścia. Przy tym tak duży rozmiar całych drzwi tarasowych jest stosunkowo łatwy w obsłudze, bo wymaga mniejszego nakładu siły. Otwieranie i zamykanie? Z pomocą specjalnie wyprofilowanych klamek i nowoczesnych okuć jest jeszcze łatwiejsze.

Więcej informacji >>

Drzwi tarasowe HST

Drzwi tarasowe spełniają jedno zadanie wspólne również dla okien – wprowadzają do wnętrz domu lub mieszkania atrakcyjną ilość światła i tym samym odświeżają je. W tej kwestii najskuteczniejsze okazują się drzwi tarasowe HST, w których zamontowaliśmy jeszcze większe przeszklenia, a umieściliśmy w udoskonalonej konstrukcji, która pozwala na osiągnięcie aż 2,9-metrowej przestrzeni. To wyjście, które sprawdzi się zarówno w dużych, jak i małych domkach jednorodzinnych. Obawiasz się, że obsługa tak dużych drzwi tarasowych nie będzie należała do najłatwiejszych? Niepotrzebnie, bo w HST zamontowaliśmy nowoczesny system uchylno-przesuwny, dzięki którym prezentowane drzwi wymagają mniejszego nakładu siły. Co więcej, drzwi tarasowe HST idealnie komponują się oknami Koncept, o których pisaliśmy już na naszej stronie internetowej.

Więcej informacji >>

Drzwi tarasowe PSK i PSK-Z

Powinieneś wiedzieć, że drzwi tarasowe, które dziś przed Tobą prezentujemy sprawdzają się równie dobrze, jako wyjście do ogrodu, a nawet na balkon. Drzwi tarasowe PSK i PSK-Z są idealnym tego przykładem. W doskonały sposób wykorzystują dostępną przestrzeń i nawet przy stosunkowo niewielkim metrażu mogą stworzyć duże i atrakcyjne wyjście na zewnątrz. Przemawia za tym przede wszystkim udoskonalona, nowoczesna konstrukcja, stworzona na bazie autorskiego projektu. Efekt? Takich drzwi jak drzwi tarasowe PSK i PSK-Z nie znajdziesz nigdzie indziej. Co więcej, umieściliśmy w nich atrakcyjne elementy, które zwiększają dodatkowe parametry takie jak izolacyjność cieplna i sama wygoda korzystania. O niej decyduje zaawansowany system działania oparty na prowadnicach, ale również okuciach i wyprofilowane klamki. Wyjścia o dużej przestrzeni w niewielkich pomieszczeniach? Oto drzwi tarasowe PSK i PSK-Z.

Więcej informacji >>

Drzwi tarasowe PSK Atrium

Nasze produkty odpowiadają w 100% na stale zmieniające się trendy i stale rosnące oczekiwania naszych Klientów. Z tego powodu do oferty naszego salonu włączyliśmy drzwi tarasowe PSK Atrium, które prezentują nowoczesny, minimalistyczny styl zgodny z katalogami światowej klasy salonów. To w nich znajdziesz smuklejszy od standardowych rozwiązań profil, o niezwykle wyrazistym kształcie oraz przeszklenia osiągające znacznie większe rozmiary, które sprawią, że nawet w pochmurny dzień do wnętrza domu wpadnie odpowiednia ilość światła. To jednak nie wszystko! Drzwi tarasowe PSK Atrium dbają o każdy konieczny parametr techniczny – izolacyjność termiczna, odporność akustyczna i cechy antywłamaniowe. Wszystko dzięki wykorzystaniu dodatków takich jak uzupełniające uszczelnienia, ciepłe progi i wyprofilowane klamki. Wygoda i design? Drzwi tarasowe PSK Atrium są tego najlepszym zestawieniem.

Więcej informacji >>
0
Lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Metrów montażu